Program lojalnościowy B2B dla branży budowlanej. Warunkiem uczestnictwa w programie, było posiadanie firmy oraz zakup produktów marki Tytan firmy Selena. Punkty byly naliczane na podstawie przeslanych przez uczestnika naklejek umieszczonych na produktach. Za uzbierane punkty istniała możliwość ich wymiany na nagrody. Całość zbudowana zostala na frameworku Phalcon PHP. Sam program lojalnościowy przypomina sklep internetowy, Walutą w tym przypadku są punkty za zakupione produkty. 

Panel zarządzający programem, oprócz podstawowego zarządzanie nagrodami i zamówieniami, został wyposażony w moduł kampanii mailowych. Narzędzie to pozwoala na wysylanie wiadomości do zarejestrowanych uczestników i zbierania informacji na temat skuteczności kampanii. 

Sam program funkcjonował od 2009 przez 3 edycje. W 2014 został calkowicie przebudowany. Ostatnia piąta edycja została zakończona w 2017-04-01. Na obecną chwilę program jest zamknięty. Na dzień dzisiejszy trwają prace analityczne nad nową koncepcją programu lojalnościowego

powrót
Mistrzowie Tytana
Mistrzowie Tytana

Program lojalnościowy marki TYTAN

https://www.mistrzowietytana.pl